Portfolio služeb a produktů

Společnost se zaměřuje na komplexní realizaci v oboru pozemního stavitelství, vodohospodářských a dopravních staveb. Mezi naše hlavní zákazníky patří obchodní řetězce, výrobní a logistické společnosti, městské a krajské samosprávy, vodohospodářské společnosti, developeři, státní organizace a podniky.

Dopravní stavby

Mezi naše realizace se řadí rekonstrukce i výstavby silnic, rychlostních komunikací, mostů a lávek nebo tramvajových tratí.

Vodohospodářské a ekologické projekty

Nabízíme bohaté zkušenosti ve výstavbě čistíren odpadních vod, kanalizačních a vodovodních řadů, ve vybudování protipovodňových štol, při odstranění ekologických zátěží a dalších opatření.

Průmyslové zóny, technologické stavby

V roli generálního dodavatele jsme v ČR sami realizovali trojici průmyslových zón a v nich desítky průmyslových objektů s náročnou technologickou částí díla.

Výrobní haly a skladování

Do výstavby výrobních a skladovacích hal promítáme bohaté zkušenosti z oblasti stavebnictví a to zejména do technicky náročných řešení. Za zpracování i design provedení v této oblasti stavebnictví získáváme odborná ocenění.

Sportovní stavby

Máme bohaté zkušenosti s novostavbou i rekonstrukcemi atletických, fotbalových a hokejových stadionů, modernizací bazénů a plaveckých areálů. Jako jediná stavební společnost v ČR se můžeme pochlubit výstavbou tří multifunkčních arén.

Administrativní budovy

V oblasti office parků realizujeme administrativní budovy či kancelářské komplexy "na klíč" v různých stupních vnitřního vybavení.

Bydlení

Nabízíme komplexní soubor služeb v bytové výstavbě jako generální dodavatel, tj. od předvýrobní přípravy, přes samotnou výstavbu až po zajištění a předání dokumentace potřebné pro užívání stavby a kolaudační řízení.

Občanská vybavenost – zdravotnictví, školství a kultura

Nejvíce zkušeností jsme načerpali jako generální dodavatel výstavby nebo rekonstrukcí škol, nemocnic a školských zařízení.

Obchod a služby

Úzce spolupracujeme s obchodními řetězci a developery, pro které po celé republice stavíme obří shopping centra na okrajích měst, nákupní domy situované do historických čtvrtí i ostatní komerční nemovitosti.

Ubytovací a sociální komplexy

Vedle rezidenčního bydlení realizujeme novostavby a rekonstrukce dalších ubytovacích kapacit jako jsou hotely, domovy důchodců, domy s pečovatelskou službou, dětské domovy, ubytovny a vysokoškolské koleje.