Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou manažerskou pozici.

Náplň práce:

  • Řízení svěřeného úseku stavby v souladu s požadavky smlouvy o dílo, projektové dokumentace, legislativy, technických norem, technologických postupů a harmonogramu plnění
  • Spolupráce s hlavním stavbyvedoucím, zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli
  • Spolupráce při vytváření harmonogramu stavby a odpovědnost za jeho plnění
  • Koordinace dodavatelů
  • Management řízení nákladů, kontrola kvality a množství provedených dodávek, řízení BOZP

Požadujeme:

  • Absolvent VŠ nebo SŠ stavebního směru
  • Min. 2 roky praxe
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, aktivní a samostatný přístup
  • Schopnost plného nasazení, časová flexibilita
  • Znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B
  • Chuť vzdělávat se a připravovat na vyšší manažerskou pozici
  • Znalost cizích jazyků výhodou(není podmínkou)
  • Autorizace v oboru výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Podporu realizačního týmu stavby, reklamačního oddělení a úseku řízení kvality
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Firemní vůz pro služební užívání (Škoda Fabia), notebook a internet i pro soukromé užívání
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • Stravenky
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora při získání a udržení autorizace
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení)
  • Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek, lyžování)
  • Sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail  kariera@syner.cz nebo na adresu SYNER, s.r.o., Dr. Milady Horákové 580/7, 460 01 Liberec 4.
Životopis pečlivě prostudujeme a do několika dnů Vám odpovíme, v případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.