Významná stavební společnost se sídlem v Libereckém kraji s celorepublikovou působností hledá pro posílení svých aktivit do svého týmu kolegyni/kolegu na výše uvedenou manažerskou pozici.

Náplň práce:

  • Spolupráce při řízení vlastních a subdodavatelských prací
  • Spolupráce při managementu kontroly nákladů a projekčních podkladů
  • Kontrola kvality a dodržování harmonogramu prováděných prací
  • Dohled nad dodržováním předpisů, norem a zákonů při realizaci díla, kontrola dodržování BOZP
  • Spolupráce se stavbyvedoucím, zástupci investora, stavebním dozorem, projektantem a dodavateli

Požadujeme:

  • Absolvent SŚ (VŠ) stavebního směru (pozice vhodná pro absolventy škol bez praxe)
  • Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, iniciativu
  • Chuť vzdělávat se a připravovat na vyšší manažerskou pozici
  • Znalost cizích jazyků výhodou (není podmínkou)

Nabízíme:

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, profesionální a osobní přístup, pracovní prostředí s otevřenou a přátelskou atmosférou, možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Podporu realizačního týmu stavby, reklamačního oddělení a úseku řízení kvality
  • Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým výsledkům
  • Firemní vůz pro služební užívání (Škoda Fabia), notebook a internet i pro soukromé užívání
  • Výhodné zaměstnanecké mobilní tarify + přidružené SIM karty pro rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotní dovolené (sick days), otcovská dovolená – doplatek mzdy
  • Stravenky
  • Zvýhodněné pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podpora při získání a udržení autorizace
  • Vzdělávání (jazykové kurzy, profesní školení)
  • Firemní akce (teambuilding, vánoční večírek, lyžování)
  • Sleva na ubytování v podnikové chatě Jizerka, sleva na permanentky HC Bílí Tygři Liberec

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na e-mail  kariera@syner.cz nebo na adresu SYNER, s.r.o., Dr. Milady Horákové 580/7, 460 01 Liberec 4.
Životopis pečlivě prostudujeme a do několika dnů Vám odpovíme, v případě kladného posouzení Vaší nabídky budete pozván/a k osobnímu pohovoru.