Werk Arena

Werk Arena

Městský bazén Mladá Boleslav

Městský bazén Mladá Boleslav

Vršovický zámeček

Vršovický zámeček

Areál ÚOCHB

Areál ÚOCHB

ArtGen Praha

ArtGen

Proton therapy center

Proton Therapy Center

NDS 10

Neutralizační a dekontaminační stanice NDS 10

Forum

Obchodně společenské centrum FORUM

Rekonstrukce a dostavba areálu Městského stadionu

Rekonstrukce a dostavba areálu Městského stadionu

CRSV2

Centrum rozvoje strojírenského výzkumu

Nejnovější projekty

Známe své cíle a přání investorů

Více jak čtvrtstoletí na trhu

SYNER, s.r.o., je stavebně-inženýrská společnost s pětadvacetiletou historií působící v České republice. Od roku 2007 je součástí silné stavební, developerské a investiční skupiny S group holding, a.s.

Zaměřuje se na realizaci občanských, bytových, průmyslových a administrativních projektů, dopravních, ekologických, vodohospodářských a technologických staveb.

Společnost SYNER se řadí mezi prosperující české stavební firmy s trvalým růstem tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům Evropské unie. SYNER je držitelem řady ocenění v prestižní soutěži Stavba roku. V roce 2002 byla společnost vyhlášena „Stavební firmou roku“, je několikanásobnou nositelkou značky Czech Made, ocenění Bezpečný podnik a titulu Dynamická firma roku 2006.

SYNER má etablovaný a pravidelně auditovaný certifikovaný systém řízení jakosti, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s normami ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN OHSAS 18001.

Aktuálně

  • V centru Liberce vyrůstá rezidenční bydlení

    Základní kámen společně poklepali (zleva) Robert Špott, jednatel SYNER, Tomáš Kotík, prapravnuk prezidenta Masaryka, Martin Borovička, předseda představenstva S group holding, Radek Kotrč, předseda představenstva Develop Industry a Radim Kousal, architekt studia Siadesign LiberecLiberec – Stavební, developerská a investiční společnost S group holding, a.s., seznámila veřejnost se svým developerským projektem Rezidence Park Masarykova v Liberci. Zájemcům nabídla exkluzivní možnost pořídit si byt v prestižní vilové čtvrti v centru města. Za tři měsíce od zahájení prodeje bytů závaznou rezervační smlouvu v rámci první etapy výstavby podepsalo 90% klientů. Pod...
16.03. 2017
03.03. 2017
03.02. 2017