Werk Arena

Werk Arena

Městský bazén Mladá Boleslav

Městský bazén Mladá Boleslav

Vršovický zámeček

Vršovický zámeček

Areál ÚOCHB

Areál ÚOCHB

ArtGen Praha

ArtGen

Proton therapy center

Proton Therapy Center

NDS 10

Neutralizační a dekontaminační stanice NDS 10

Forum

Obchodně společenské centrum FORUM

Rekonstrukce a dostavba areálu Městského stadionu

Rekonstrukce a dostavba areálu Městského stadionu

CRSV2

Centrum rozvoje strojírenského výzkumu

Nejnovější projekty

Známe své cíle a přání investorů

Více jak čtvrtstoletí na trhu

SYNER, s.r.o., je stavebně-inženýrská společnost s pětadvacetiletou historií působící v České republice. Od roku 2007 je součástí silné stavební, developerské a investiční skupiny S group holding, a.s.

Zaměřuje se na realizaci občanských, bytových, průmyslových a administrativních projektů, dopravních, ekologických, vodohospodářských a technologických staveb.

Společnost SYNER se řadí mezi prosperující české stavební firmy s trvalým růstem tržní hodnoty a s úrovní řízení odpovídající standardům Evropské unie. SYNER je držitelem řady ocenění v prestižní soutěži Stavba roku. V roce 2002 byla společnost vyhlášena „Stavební firmou roku“, je několikanásobnou nositelkou značky Czech Made, ocenění Bezpečný podnik a titulu Dynamická firma roku 2006.

SYNER má etablovaný a pravidelně auditovaný certifikovaný systém řízení jakosti, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s normami ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a ČSN OHSAS 18001.

Aktuálně

  • Mladoboleslavský bazén je nejlepší stavbou pro veřejné účely

    Mladoboleslavský bazén je nejlepší stavbou pro veřejné účelyPANENSKÉ BŘEŽANY – V konkurenci třinácti projektů přihlášených do čtvrtého ročníku soutěže Stavba roku Středočeského kraje 2017 si cenu za Nejlepší stavbu určenou veřejnému účelu odnesl městský krytý bazén v Mladé Boleslavi, pod jehož výstavbou je podepsána společnost SYNER, s.r.o. Odborná porota složená z architektů se shodla, že jde o významný počin města...
03.10. 2017
02.10. 2017
02.10. 2017